YÖNETİM ETİK ve TÜZÜĞÜ

Brightstar’da ki herkes tüzüğün, en yüksek profesyonel ve etik standartlarını sağlamakla yükümlüdür. Etik standartlara uyma sadece çalışanlar, bayiler ve müşterilerden beklenmez aynı zamanda organizasyonel kültürümüz ve iç inançlarımız için de kritiktir.

Bulunduğunuz yer ve pozisyona bağlı olmaksızın, kurumun her seviyesinde her biriniz Brightstar’ın tüzüğünü dürüst, adil ve etik bir şekilde yaşatabilmek için sorumluluk altındasınız. Brightstar, Etik Komitesinin etikleri ve yapıcı yönlerinin ışığında, aktif olarak kaynaklar,eğitimler ve yardımlar üretir ve bu hedeflerin günlük olarak gerçekleşmesinde rol oynar.

Brightstar Türkiye Yönetim ve Etik Tüzüğünü İncelemek İçin Tıklayınız »

ETHICSPOINT RAPORUNU DOLDURMA

Raporu iletmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz

877-307-1218’i arayın (Amerika, Guam, Porto Rico and Kanada’da ücretsizdir)

EthicsPoint internet sitesinde bulunan International Toll-Free Dialing Instructions’da ülkenizi seçin

EthicsPoint ile online olarak raporu doldurun

BRIGHTSTAR HAKKINDA

Global ve yerel olarak, dünyanın lider üretici, satıcı ve operatörlerin müşterilerine daha iyi hizmet verebilmeleri için yardım ediyoruz.1997 ylında Miami’de kurulan Brightstar, 115’ten fazla ülkedeki müşterilerine ürün ve hizmetler sunar.(2011) Forbes dergisi tarafından Amerika’nın En Büyük Özel Şirketleri arasında 58. sırayı almıştır.Brightstar Türkiye ofisi, 2009 yılından beri faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin 81 ilinde, 14 satış bölgesine yayılmış 1350’den fazla perakende satış noktasına, iş ortağı olan üreticilerin ürünlerini tam zamanında ulaştırmaktadır.2017 senesinde Brightstar Türkiye, Bilişim 500, İlk Beşyüz Bilişim Şirketi sıralamasında Dağıtıcı Mobil Telekom Kategorisinde 1., İletişim Teknolojileri Şirketleri arasında ise 5. sırada yer almıştır. Bunun yanında 2016 senesinde EMEA bölgesinde Brightstar Türkiye ofisi, tüm Brightstar şirketleri arasında 2016 Yılında Bölgesel Büyümeye Yüksek Katkı Ödülü ile onurlandırılmıştır.

AÇIK POZİSYONLAR

Brightstar’da çalışmak ister misiniz? Linkedin üzerinden işlere bakabilirsiniz.